Ogrodzenia

Ogrodzenia na miarę Twoich potrzeb!

Właściwie dobrane ogrodzenie posesji, prywatnego domu, restauracji, hotelu czy innego obiektu firmowego, powinno zapewniać prywatność, bezpieczeństwo i wygodę korzystania z przestrzeni, którą chcesz odgrodzić. Szukasz bezpiecznych, skutecznych ogrodzeń wysokiej jakości ? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Produkujemy nowoczesne ogrodzenia, które pozwolą Ci poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Kolekcja Piatto

SPRAWDŹ

Produkcja i montaż

Jesteśmy producentem wysokiej klasy ogrodzeń stalowych. Tworzymy ogrodzenia panelowe,  klasyczne ogrodzenia z profili stalowych (ogrodzenia palisadowe) i nowoczesne ogrodzenia z blachy, wycinanej na maszynach CNC. Wybierając nasz produkt premium – nowoczesne ogrodzenia z blachy, możesz wybrać wzór, który zostanie wycięty na przęśle ogrodzeniowym. Nasza szeroka oferta daje Ci duże możliwości wyboru.

Jako producent bierzemy pełną odpowiedzialność za produkt, który Ci oferujemy. Każde nasze ogrodzenie jest zabezpieczone antykorozyjnie systemem duplex. Wszystkie stalowe elementy ogrodzenia są cynkowane i malowane proszkowo, co gwarantuje pełną ochronę przed korozją.

Nasze produkty i usługi udostępniamy klientom z całego kraju. Nie musisz już martwić się wyborem wykonawcy i ograniczać tylko do lokalnych firm. Wyprodukujemy dla Ciebie ogrodzenie, które dostarczymy pod twój Dom z możliwością montażu.

Profesjonalne i nowoczesne ogrodzenia

Nasze ogrodzenia charakteryzują się przede wszystkim solidnym wykonaniem. Do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości stal z oferty naszych zaufanych dostawców. Wyprodukowane przez nas ogrodzenia metalowe cechuje nowoczesny design. Nie musisz martwić się, że na tle nowoczesnego budynku, Twoje ogrodzenie będzie wyglądało kiepsko i archaicznie. Zadbamy o to, aby tak nie było.

Tylko wysoka jakość wykonania

Dobrze wiemy, że jako nasz klient oczekujesz od naszych usług i produktów najwyższej jakości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt okazał się w 100% zadowalający pod względem jakości. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały (drut i stal). Powierzchnię zabezpieczamy poprzez cynkowanie i malowanie proszkowe w wybranym przez Ciebie kolorze z palety RAL. Produkty starannie zabezpieczamy na czas transportu i montażu. Wszystko po to, abyś Ty otrzymał od nas w pełni funkcjonalne i odpowiednio zabezpieczone.

OGRODZENIE NA DŁUGIE LATA

Zabezpieczone antykorozyjnie w systemie Duplex.

Nasze ogrodzenia to rozwiązania, którymi możesz cieszyć się przez długie lata. Firma Piotrex to nie tylko wyroby przyciągające spojrzenia. Podczas produkcji wykorzystujemy nowoczesny system zabezpieczenia antykorozyjnego duplex, który polega na dokładnym pokryciu przęseł zabezpieczającą warstwą cynku oraz malowania proszkowego. Efekt? Wybrane przez Ciebie ogrodzenie będzie nie tylko eleganckie, ale również odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

WYBIERZ KOLOR

Podkreślający charakter swojej posesji.

Wykonywane przez nas ogrodzenia i bramy dostępne są w wielu ponadczasowych wariantach kolorystycznych, które z łatwością dostosujesz do elewacji swojego domu.

9005 MAT
9005 STR
445 Nero
515 MET
6005 MAT
7016 MAT
7016 STR
7031 STR

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami celem omówienia Państwa potrzeb. Możecie Państwo liczyć na indywidualne podejście oraz wiarygodną i dogłębną analizę.

Formularz kontaktowy