Ogrody

Aranżacja ogrodu to długotrwały proces, wymagający wiedzy i doświadczenia. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy zaprojektują i wykonają dla Ciebie piękny ogród, to trafiłeś w dobre miejsce.

Aranżacja i wykonawstwo ogrodów

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w aranżacji oraz profesjonalnym wykonawstwie ogrodów. Tworzymy projekty ogrodów, przede wszystkim skupiając się na realizacji:

  • ogrodów przydomowych, zarówno małych, jak i wielkopowierzchniowych,

  • ogrodów parkowych, aranżacji ogrodowych w parkach, skwerach, rynkach i miejscach publicznych,

  • ogródków przy restauracjach i hotelach,

  • ogrodów otaczających budynki firmowe i użytkowe. 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, komponujemy ogrody z pasją. Najważniejsze są dla nas Twoje potrzeby i pragnienia związane z posiadaniem wymarzonego, zadbanego kawałka zieleni. Daj się nam poznać, a my zaprojektujemy Twój ogród przed domem, hotelem lub firmą i wykonamy go tak, że będzie Cię zachwycał każdego dnia.

Pielęgnacja, regeneracja i ulepszanie ogrodów

Małe ogrody przed domem, duże parkowe ogrody czy zachwycające przepychem ogrody hotelowe. Do wszystkich podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem. 

Jeżeli szukasz firmy, która będzie pielęgnować i dbać o już istniejący ogród, również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wykonamy wszystkie prace, a Twój ogród odzyska dawny blask i będzie piękniejszy niż kiedykolwiek. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dysponujemy odpowiednim sprzętem, wiedzą i doświadczeniem, które pozwolą troskliwie opiekować się Twoim ogrodem.

Wybierz fachowców z doświadczeniem

Szukasz specjalistów, którzy stworzą od podstaw Twój wymarzony ogród? Twój ogród zaczyna przypominać dżunglę, a Ty nie masz czasu, narzędzi lub wiedzy, aby o niego zadbać? Koniecznie sprawdź, co potrafimy! Szybko zrozumiesz, że ogrody są naszą pasją. 

 

Zlecenia realizujemy na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. 

Wybierz fachowców z doświadczeniem, którzy zrobią dla Ciebie coś, o czym zawsze marzyłeś.

Projektowanie

Usługa projektowa, od inwentaryzacji, poprzez koncepcję zagospodarowania terenu, do projektu ogrodu wraz z wizualizacją.

urządzanie

Kompleksowa usługa urządzenia ogrodu, poczynając od prac ziemnych i drogowych poprzez prace budowlane, kończąc na pracach ogrodniczych.

nawadnianie

Automatyczny system nawadniania, dostarczy wodę tam, gdzie powinien. Dzięki podziałowi na strefy, każda część ogrodu otrzymuje tyle wody, ile potrzebuje.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami celem omówienia Państwa potrzeb. Możecie Państwo liczyć na indywidualne podejście oraz wiarygodną i dogłębną analizę.

Formularz kontaktowy